fbpx

Skąd wziął się Obesimed® Forte?

Dystrybutorem produktu Obesimed Forte jest firma Aurea Pharma, która od lat obecna jest na rynku farmaceutycznym.

Aurea Pharma

Firma skoncentrowana jest na opracowywaniu i dostarczaniu pacjentom specjalistycznych produktów do pielęgnacji skóry w trakcie oraz po radioterapii i chemioterapii. Jej celem jest stałe podnoszenie jakości życia pacjentów poprzez ulepszanie produktów oraz ich coraz szerszą dystrybucję.

Produkty zostały docenione

Produkty Aurea Pharma odnoszą sukcesy w swoich kategoriach medycznych.

RadioProtect to laureat konsumenckiej Nagrody Zaufania Złoty Otis 2016 w kategorii produkty pielęgnacyjne dla osób w trakcie i po radioterapii oraz laureat nagrody Laur Godła „Polish Exclusive 2016” w kategorii krem kojąco – łagodzący.

Chemodry B6 to laureat konsumenckiej Nagrody Zaufania Złoty Otis 2016 w kategorii produkty pielęgnacyjne dla osób w trakcie i po chemioterapii, również jest laureatem nagrody Godło Odkrycie Roku w ogólnopolskim konkursie „Laur Konsumenta 2018” w kategorii kosmetyki do pielęgnacji stóp oraz jest również laureatem nagrody Laur Godła „Polish Exlusive 2016 ” w kategorii krem nawilżająco – natłuszczający. 

Produkt, który pomoże większej liczbie osób

Wartość produktów Aurea Pharma przeznaczona jest dla zamkniętej grupy osób, zmagającej się z szeregiem problemów związanych z radioterapią oraz chemioterapią. Firma zdecydowała się wprowadzić na rynek nowy produkt – Obesimed Forte. Jest to produkt stworzony do leczenia nadwagi, z którą zmaga się coraz więcej osób wokół nas. Tym samym misja firmy może objąć kolejną grupę osób i pomóc podnieść ich jakość życia. 

Działanie produktu jest zgodne z wartościami Aurea Pharma

Znamy recepturę i działanie produktu dodanego do naszego portfolio. Jest ono uczciwe i zgodne z wartościami, które od początku towarzyszą naszej działalności. Produkt redukuje apetyt i zapobiega przejadaniu się. Przyczynia się do znacznej utraty masy ciała. Obesimed Forte przeznaczony jest dla osób dorosłych, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jest bezpieczny dla wegetarian, ponieważ w jego skład wchodzą wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego. Obesimed pozwala zrzucić zbędne kilogramy bez większego wysiłku. 

Status wyrobu medycznego

Obesimed® Forte jest wyrobem medycznym klasy lla zgodnie z dyrektywą dotyczącej wyrobów medycznych 93/42/EWG.

Producent

Producentem Obesimed-u Forte jest PK Benelux BV, Vluchtoord 17, 5406 XP Uden, Holandia dla Aurea Pharma s.c.

Produkcja odbywa się na terenie Unii Europejskiej.